Eskulap Przychodnia Matyjaszczyk

O Przychodni

Przychodnia Matyjaszczyk rozpoczęła swoją działalność dzięki kompleksowej rozbudowie budynku przychodni i wyposażeniu jej w specjalistyczną aparaturą diagnostyczną i terapeutyczną. Pozyskaliśmy fundusze europejskie z programu "Dla Rozwoju Innowacyjnej Wielkopolski" - zobacz więcej szczegółów. Tym samym możliwy stał się rozwój przychodni wraz z wprowadzeniem nowoczesnych usług medycznych umożliwiających wszechstronną diagnostykę.

Powstanie Przychodni Matyjaszczyk zapewniającej kompleksową opiekę lekarską i pielęgniarską to nasza odpowiedź na potrzeby pacjentów w zakresie podstawowej opieki medycznej oraz profilaktyki zdrowia w szeroko pojętym zakresie.

Przychodnia prowadzona jest przez profesjonalną i doświadczoną kadrę medyczną i menedżerską traktującą swoją pracę z pasją. Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczymy usługi medyczne poza kontraktem.

Naszym głównym celem jest dbałość o każdego pacjenta i rozwijanie wysokich standardów nowoczesnej opieki medycznej.

Zapisując na wizytę staramy się zapewnić minimalny czas oczekiwania naszym pacjentom, proponujemy dogodne terminy oraz możliwość wykonania szerokiej gamy badań diagnostycznych i laboratoryjnych.

Zapraszamy!

Monika Matyjaszczyk

Nasza Przychodnia

Zainstaluj lub odblokuj flash player'a

Get Adobe Flash player

Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej Wielkopolski